| sebastian1331 a întrebat:

Aveti cumva subtitrarea in romana a filmului La maison du bonheur? Pe 'net am gasit decat una dar aceea este tradusa cu google translate si nu se intelege nimic. Dau funda! happy

2 răspunsuri:
| ramona30 a răspuns:

Cu ce este filmul?

| sebastian1331 explică:

Un soţ zgârcit se hotărăşte în fine să îi facă un hatâr soţiei şi îi cumpără o casă de vacanţă. Totuşi, el nu se poate abţine să nu iasă cât mai ieftin din această afacere. Tocmai de aceea, el alege să lucreze cu un agent imobiliar dubios şi cu nişte muncitori împiedicaţi care îi transformă în curând surpriza într-un coşmar.