| XDCaTaaXD a întrebat:

Aveti un film preferat, daca da spuneti-l, si ce v-a placut la acest film? Dau funda pentru cel mai interesant film
PS:Filmul sa aiba o poveste interesanta!happy

Răspuns Câştigător
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Un film care m-a impresionat profund este Anonimul.Sunt sigura ca ai auzit despre faimosul scriitor William Shakespeare.Ei bine, in acest film ii este pusa la indoiala identiatea.Se presupune ca de fapt el nu ar fi existat, numele acestuia fiind utilizat pentru a masca o personalitate a sec al XVI-lea.Este destul de interesant.Mie imi plac mai mult filmele istorie gen 300, Nemuritorii, Hannibal.Dar mi-a placut si Codul lui Davinci.Dar incearca Anonimul.E foarte interesant. Sper ca te-am ajutat! Vizionare placuta oricum!:*

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Piratii din Caraibe love struck

| yourcrys a răspuns:

Salut,un film care m-a impresionat cu adevarat este filmul --In time--, este un film placut de actiune dar care totusi ascunde o drama, in acest film toate persoanele au pe mana un ceas digital care e imprimat in piele si acolo in piele au si un cip.Acel ceas le zice cat mai au de trait, tate cumparaturile erau ina ani, zile, ore, minute, de ex o maina costa 2 ani.Acest om primeste de la un miliardar care se saturase de viata o multime de ani, acel miliardar moare iar personajul principal vrea sa isi salveze mama care mai avea cateva ore.cand fugeau unul spre altul ceasul mamei lui se opreste...si de acolo incepe aventura...te las pe tine sa descoperi mai multe. funda?

| Dariusuu a răspuns:

Cred ca ai auzit de filmul ' Taken. Ei bine acum 2 zile am urmarit filmul Taken 2( Teroare in Instanbul) Povestea continua. E un film foarte bine pus la punct te tine in suspans de la inceput. E vorba despre un om care cauta razbunare dupa ce agentul de la FBI i-a omorat fiul.

PS Ti-l recomand calduros. Chiar o sa te impresioneze.

Răspuns utilizator avertizat
| RoXyRaLu a răspuns:

Buna! De curand am mers la cinema la filmul,, Caut prieten pentru sfarsitul lumii". A fost foarte frumos si emotionant..Este vorba despre un barbat care tocmai divortase de sotia sa. Intr-o seara cand statea ingandurat pe canapea, o femeie i-a batut in geam(statea la parter) iar el, vazand-o ca plange a primit-o in casa. Acea femeie i-a povestit despre ea si lucruri de genu asta. Avea o fire extrovertita care la inceput il enerva pe barbat, dar au inceput sa se inteleaga. In acel timp se vorbea despre faptul ca urma sa vina sfarsitul lumii. De atunci cei doi au inceput sa stea mai mult impreuna si sa treaca prin tot felul de intamplari haioase iar unele emotionante in timp ce barbatul incearca sa isi gaseasca sotia. Pana la urma sfaristul lumii vine si ii gaseste pe cei doi ( femeia si barbatul) impreuna. La sfarsit este o scena emotionanta in care isi zic ca tin unul la altul etc....Eu zic ca merita vazut. Uite un trailer
:http://www.cinemarx.ro/......65238.html

| pvg a răspuns:

Transformer sau vulcanul

| CherryBlossom26 a răspuns:

Twilight sau avatar sau titanic sau alice in wonderland