| YumiSukinanda a întrebat:

BĂĂĂĂ nu îs de aia obsedată dar mă plictisesc, și am chef să cunosc oamenii și prieteni noi. Cine vrea, raspundeți aici și lăsați id-ul intr-un mesaj privat. happy

10 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ca sa nu te mai plictisesti, mai pune mana pe o carte de gramatica si poate rectifici si prostiile pe care le-ai debitat aici: http://www.ali34-catei-ali34-ali34.blogspot.ro/

| YumiSukinanda explică (pentru K0sti):

Inteligenta maxima rolling on the floor). Frate aveam 10 ani straight face.

| K0sti a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Si acum cati ai?

| YumiSukinanda explică (pentru K0sti):

14, meh dar scuze ca am uitat sa scot blogul ala handicapat de acolo. laughing Oricum, crede-ma ca inainte eram mai, eh dar acum nu happy.

| K0sti a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Nu trebuie sa-l scoti, din contra, cum spuneam si mai inainte, ai putea sa-l refaci si cu ocazia asta nici nu te mai plictisesti! Asta bineinteles daca aia 4 ani in plus si-au facut datoria!

| YumiSukinanda explică (pentru K0sti):

Ne vreau sa vorbesc cu persoane. laughing

| LoveSleep a răspuns:

Da, ești obsedată.

| YumiSukinanda explică (pentru LoveSleep):

Esti rea crying( rolling on the floor))))) o pun pe crucified sa te bata

| LoveSleep a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Tocmai m-ai travestit.

| brayker a răspuns:

Eu vreau!