| SakuraMiraiEdo a întrebat:

Baaai! Cine a fost la Comic Con? >,< Imi puteti povesti si mie cum a fost? Foarte amanuntit, si cat a costat biletul? Iar daca ati facut poze mi-ar face mare placere sa le vad *^*

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Salut, am fost eu (sâmbătă) și biletul a fost de 45 de lei. Erau mai multe intrări cum ar fi să-ți spun, C1; C2; C3; C4. Erau multe tarabe cu chestii d-astea (erau postere cu Deadpool, Mortal Kombat X, etc.), l-am văzut pe Codin (Iobagg), l-am văzut pe Bromania (super de treabă tipul big grin), m-am uitat cum se joacă cei de acolo CS:GO, LOL, Overwatch, Fifa, i-am văzut și pe cei de la 10Lucruri.ro, super tare. Dimineața s-au dat skinuri pe LOL, când intrai îți dădea un Gift Card de 3 euro pe G2A (din păcate eu n-am luat rolling on the floor) și erau mulți cosplayeri cu campioni din LOL.
big grin
(n-am poze)

| SakuraMiraiEdo explică (pentru Gonrax):

Acum imi pare rau ca n-am fost;-;