| AndreiuuMrrr a întrebat:

#bonjour! i have a little problem.
Media mea de admitere la liceu este 9.27.
Prima mea optiune este liceuu' Madgearu [profil economic, media 8.51] si a doua optiune este Kretzulescu [profil economic, media 8.37]
Am sanse sa intru la liceele astea 2? puppy dog eyes
Cam am emotiuni >:"

Dau fundoiii :3

Răspuns Câştigător
| anonima28 a răspuns:

Si eu am celeasi optiuni ca tine happy Doar ca am media putin mai mica 9.03, nu-ti face griji ca nu o sa creasca prea mut media deci intriwinking

2 răspunsuri:
| MyhaXMaya a răspuns:

Pai daca ai media 9, 27 intrii fara nici o problema la ce liceu vrei.
Bafta bobocule. happy

| 2handsUp a răspuns:

Eu cred ca intri, fiindca ai media mai mare decat ultima medie de anul trecut.
Bafta!