| SMaster a întrebat:

Buget zilnic
10, 00 $Aprox. 53 - 211 aprecieri pe zi
Program
x Rulează această reclamă continuu
(x) Alege când se va termina promovarea acestei pagini
7 zile14 zile28 de zile
Rulează reclama aceasta până la
(America/Los Angeles)
Monedă
(USD) Dolar (S.U.A)
Promovează pagina Sari
APARE CAND VREAU SA FAC O PAGINA PE FACEBOOK CUM FAC SA NU PRIMESC BANI SAU SA DAU E LA PASUL 4! CUM FAC VA ROG AJUTATI-MA SA NU DAU BANI SI NICI SA PRIMESC! E CEVA RAU IMI V-A VENII PRIN FACTURA VREO SUMA DE BANI! AJUTATI-MA VA ROG DACA ESTE LASATI-MI ID IN MESAJ SAU AICI SAU ZICETI-MI AICI VA ROG AM NEVOIE! sad

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicio tranzactie online nu are legatura cu factura ta de net.

Ce iti apare tie acolo e posibilitatea sa promovezi pagina platind pentru acest lucru, Daca nu vrei sa faci asta treci mai departe.