| americanu00334567 a întrebat:

Bunșă! Vreau sa imi spuneti momente haioase din viata voastra...nu stiu ceva ce vi s-a intamplat amuzant puteti trimite si poze haioase etc...nu ma supar funda :*

2 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Mi-am adus aminte de o păţanie cu un fost coleg de clasă din generală: Am plecat amândoi într-o excursie printr-o pădure, şi ce să vezi ne-o dat de lucru michiduţu' că altfel nu pot zice să urnim un pietroi, eva de genul cum avea Ion Creangă prin poveştile lui, şi să vezi balamuc, cu chin, cu vai am reuşit să-l urnim şi a pus şi câtiva copaci la pămând big grin. Apoi am găsit nişte viţă sălbatică şi le-am "văzut" ca nişte liene. Colegu', fiind un pic mai zebzeg ca mine, să vezi de nu se urca pe una şi când fu odată, poc se rupse şi se lovi, înteresant totuşi, dacă stau şi mă gândesc că nu a plâns deloc. Oricum frumoase vremuri :3

| Doc22 a răspuns:

Odata---------cand aveam 4 m-am dat drept frizer---------am luat o foarfeca si mi-am taiat parul cum am stiut eu mai bine
Odata cand aveam4-5 ani eu si varumeu am ramas singuri acasa la o bunica si ea statea la servici pana la ora 16-----------si normal ca o uitat sa vina acasa la 12 sa vada ce facem----------eu cu varumeu muream de foame asa ca nu am avut ce face decat sa mincam bomboane expirate----ca doara ce se poate intampla

mai stiu niste videoclipuri de la Codrin Bradea in care si el vorbeste despre lucruri amuzante petrecute in trecut

Videoclipurile se numesc 50 de dati si dati de ale legionarilor