| ingerashpierduth a întrebat:

acum chair ca nu mai inteleg nimin:|
Stiu ca Miley Cyrus are o melodie numita "Stai!"Dar si Nick Jonas are o melodie cu acelasi nume. Dar in acest clip de pe youtube cand Nick canta aceasta melodie intr-un concert apare cu titlul:
Nick Jonas: "Stay" Miley Cyrus!
De ce oare?
http://www.youtube.com/watch?v=zJ1v935Ll8g&feature=relat ed

2 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pentru ca cantecul asta este pentru Miley Cyrus :X
Caci ei au fist imbreuna :*
Fundaahee hee?

| Ganduri albe a răspuns:

Sunt doua melodii diferite.Nu au nici o legatura in afara de titlu.Probabil cel care a postat melodia inca nu a inteles ca nu mai exista nimic intre Miley si Nick in afara de prietenie sau a facut legatura dintre titlurile melodiilor celor doi.