| Coriiiiiiii a întrebat:

Buna!
Am 2 prietene care au facut parte dintr-o trupa de dans, din pacate trupa s-a desfintat. Acum ele vor sa isi faca propria lor trupa de dans, dar nu stiu ce nume sa puna, asa ca m-au rugat pe mine sa pun o intrebare aici. Merg si nume in alte limbi straine [in afara de engleza]. Numele lor sunt: Roxana Daniela si Cristina Daniela, sunt bune si numele pe baza de initiale, ele s-au gandit la " Double D. ", dar nu le incanta asa de mult.

Multumiri.

Răspuns Câştigător
| Alaskax3 a răspuns:

Numele nu trebuie sa il aleaga aiurea dupa net, trebuie sa fie ceva ce le defineste, in afara de dans. trebuie sa exprime ceva, sa fie legat de ceva big grin

4 răspunsuri:
| Robertyz a răspuns:

RoxDan's doh... Combina ambele lor nume. RX'D merge iar, ca si RX'Dans! Variante sunt nenumarate, insa daca vor pot sa ramana la varianta lor big grin O zi faina!

| Secret2000 a răspuns:

Lesby cu 2 de D

| panda3 a răspuns:

LalaDance
La Danza de la vida

| Paval_Alexandru_2000 a răspuns:

ChilliDD?