| alexx_8375 a întrebat:

am luat dupa un site trade hack pentru metin2 si imi cere parola, daca o stiti spuneti si mie, versiunea este 9.0

47 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Sunt niste prostii...nu exista hackuri pentru metin decat cheat engine si multiversion hack by banjo ala cu speed hack.
Nu te mai chinui ca oricum e o abureala

| myhay144 a răspuns:

Nu stiu, daca afli sa imi zici si mie ca aveam si eu cont pe metin2 laughing

| alexpr2000 a răspuns:

E cel mai bun hack by banjo! big grin

| alexx_8375 explică:

Lol, ma astea daca nu stiti metin2 numai vorbiti! Am level 71 si am vazut la un amic (mai de mult ) ca avea trade hack si mergea happy p. s daca nu stiti numai vb!

| Personna a răspuns:

Intrati pe M2 Tools. aici gasiti toate hackurile de metin2 puse de banjo 1. Sper sa aveti noroc cu totii. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista hackuri de trade de +9 si de tote felurile
Sunt o gramada de hackuri pe lume ai si daca vrea cineva sa se joaca pe un privat server atunci intrati pe http://metin2.empiremmorpg.com/ la registare presedintele este Napolitano si la descarcare alegeti megaumload 2 si lunchre heri si cronical exe si http://skymetin2.ath.cx/.
Noroc la joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

112. 3456. 33056. 7865. 0089

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde la-ai luat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex daca ai gasit parola sa o publici te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai si eu am aceeasi proble imi apare sa pun o parola da nu stiu care straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

J

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aveti conturi empiremmorpg cronikal bune negociez id:marius.cioranu@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heo lume, da prosti sunteti toti. lol de unde descarci hacku ai si parola. o am da imi e lene sa o pun:tongue. daca o vreti 5 euro.asa ca succes.sau intrati pe elite pvpers.acolo le gasesti. cpl::::::ppppp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola esti parola sau utlizator sau parola(in limba engleza)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este 7. 8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu deloc ma alexe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un hack si...na imi cere parola (cred ca parola e :arma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are virusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ID:rolisteaua daca te rog numi trimiti si mie damage hack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu hack dmg dar se negociaza cu unu de tradehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica nu exista ...eu am trade hack de metine private.laughing ca de ro nu mai merge

| eXp1r a răspuns (pentru anonim_4396):

Mane mil dai sim ie?

| TrustMeIKnow a răspuns:

Ma sa stiti hackurile au existat pana in 2008 adica doar alea care mergeau acum sunt doar imitati adica prosti nu mai sunt ca pe vremuri sad

| KiraXander a răspuns:

Deci este sau nu trade hack (functionabil) ca mil trebuie si mie plzz...

| KiraXander a răspuns:

112. 3456. 33056. 7865. 0089 asta este parola vere funda?

| KiraXander a răspuns:

Off cu tot cu parola nu tiar merge pentru ca iti detecteaza pc-ul ca pe un virus si nu te lasa sa il dezarhivez

| sped999 a răspuns:

RaspuHack pentru won vinzi iteme la magazinu de armuri si iti da in schimb won in loc de yang doar la magazinu de armuri merge cu armuri de 70 +5 5 armuri vandute =1wonhttp://www.fileshare.ro/49829172553.2 Deschidesti jocul mt2 logativa dupa dati run administrator pe instal exe pentru a trece de game guardnsul tau aici...

| ToxicMind1 a răspuns:

Http://www.speedyshare.com/AgKjh/AngelMetin2Bot.rar

Ultimul update aparut la angelbot facut de cei de la elitepvpers.
Mai nou tradehack merge pe majoritate privatelor cu clientul nou v3.
Dmg hack merge pe private si oficiale.
Tradehack nu merge pe oficiale.
Are de toate fishbot lvl bot drop hack teleport etc.

Nu are hack de yang nu exista asa ceva sau sa iti dea gm sau mai stiu eu ce porcarie viseaza unii.