| fmarius86mario a întrebat:

Buna Am Samsung Galaxy Mini S5570 si vreau sa instalez alte aplicatii insa nu-mi mai da voie(imi zice ca am memoria full)...de ce? km pot sa mai adaug si altele Fundita

Răspuns Câştigător
| DeliaCute a răspuns:

Daca iti arata ca e memoria full inseamna ca ai umplut-o cu aplicatii si acele aplicatii poate sunt mai mari si nu mai au loc.Eu te sfatuiesc sa stergi aplicatiile inutile care nici macar nu te uiti la ele si asa vei putea instala altele noi. Funda?