| ashley26pink a întrebat:

Am si eu cont pe stardoll.com si mi-am cumparat o gentuta la 4 stardollari. Banutii mi i-a luat, imi apare ca o am deja la StarPlaza dar nu o gasesc deloc in "casuta". Stie cineva unde se mai duc de obicei cele cumparate? Multumesc Anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Missy_4860 a răspuns:

Vezi ca trebuie sa fie in "casuta" intr-o cutie mica neagra cu steluta. Si eu mi-am luat azi o geanta si nu mi-o arata, deci s-ar putea sa fie o defectiune tehnica de-a lor. Nu te ingrijora, o sa iti primesti gentuta. Succes! :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva mia gasit parola si esram star nu pot sa gasesc parola lui aia care mia luato...sau trebuie sa imi fac alta? daca trebuie sa imi fac alta ma poate ajuta candva?