| xNoOLiMiTsX a întrebat:

am si eu o intrebare legata de photoschop.deci il instalez toate bune imi apare ca este instalat dar nu-l gasescstraight face nici pe desktop nu-mi apare...si am incercat multe versiuni dar la fel apare ca e instalat dar nu pe desktop nu stiu unde sa-l mai caut. ajutor?sad

5 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

In program files apare, nu pe dekstop, lol.

| DanutsZaa a răspuns:

Intra in c

si fa un shortcut pe desktophappy

apoi o sa il ai pe desktoplaughing

| MihaiTT a răspuns:

In program files

| Andrulica a răspuns:

De ce nu il cauti in program files? sau mai bine cand il instalezi uita-te unde ii dai destinatia:-s

| exsilentio a răspuns:

Default, photoshop-ul își pune un shortcut in Start> All programs. E Adobe Photoshop, sau doar Adobe.
Dacă nu caută-l in Program Files / Adobe / Adobe Photoshop CS(...) / Photoshop.exe
Dacă nu apare acolo... nu e instalat cum trebuie