| qtheodora a întrebat:

unde gasesc hartie de imprimat pe haine. adica hartie din accea ca imprimi o imagine si o pui pe o bluza si apoi cu, calcatorul o imprimi. Sper ca ati inteles.Sau daca se gasesc hartii gata imprimate cu modelul.
Ps:s sunt din Tm

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Nu poti tu sa imprimi ce vrei si asa simplu cum crezi!
Iti trebuie o tehnologie speciala!
Poti insa cumpara imagini gata facute pe care sa le pui singur pe tricouri asa cum zici cu fierul de calcat.
Dar cel mai simplu e sa te duci pe la Mall-uri sau Hipermarketurile mari unde exista magazine specializate care iti imprima pe orice suport tot ceea ce vrei.
Te duci cu poza, desenul sau orice altceve si ti-l imprima.
Te cam costa insa.

1 răspuns:
| Minnie a răspuns:

In Bucuresti se gasesc la Lidl (fostul PLus) la 18 lei 10 foi. Dar trebuie sa te gandesti ca iti trebuie cerneala speciala ca acea foaie se calca cu fierul incins pe tricou iar apoi tricoul il mai si speli. Nu cred ca faci mare economie sau mare afacere acasa cu acele foi. Economisesti poate la foi dar dai pe cerneala pe cartus special.