| GirlsRaLu2003 a întrebat:

happy Am un cont de YouTube și vreau să-mi schimb poza de profil. Dar problemă e că nu o pot schimba fiindcă, cand apăs pe poză îmi zice Editați pictograma canalului și mai jos îmi zice Anulați sau Editați pe Google+. Iar dacă apăs pe Editați pe Google+, îmi schimb poza, dar nu apare și pe YouTube. Vă rog ajutați-mă...Cum îmi pot schimba poza de profil de pe YouTube? Pls... Urgenttt. FUNDA! :*

1 răspuns:
| IamVlad a răspuns:

Iti apare mai tarziu... trebuie sa astepti cam 1 zi sau 2 sa se actualizeze YouTube-ul