| GirlsRaLu2003 a întrebat:

Am urgent nevoie de ajutor! sad Cum pot sterge un clip video de pe YouTube? Acum am vazut ca am gresit ceva si nu-mi place..Pls..FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună. Intri pe youtube şi acolo în stânga lângă iconiţa aia unde scrie Youtube ai o săgeată, apeşi pe ea şi după selectezi My chanel. Intri la video, după dai click pe videoclipul încărcat de tine şi dedesubt sub iconiţa de play ai un fel de creion şi scrie Info & Settings şi dai acolo. După îţi apare o altă fereastră. Intri la Subtitles and CC. Dai acolo, după îţi apare o altă fereastră şi dai cancel la aia. Lângă video o să scrie Edit şi ai o săgeată, apeşi pe săgeată şi dai Delete. Sper că ai înţeles