| L a întrebat:

Buna! As avea si eu o rugaminte, daca stiti site-uri de unde as putea adopta un catelus, sau niste nr de contact daca se poate din Bucuresti.`Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este suficient sa dai cautare pe google cu "adoptii caini bucuresti" si o sa ai o multime de informatii. Uite un link, dintre multe altele:
http://www.adoptiicaini.ro/cat/bucuresti/

| Incubus a răspuns:

Daca te uiti in urma la intrebarile de pe acest site vei vedea ca gasesti o gramada de persoane care au cerut ajutorul TPU pentru gasirea unor stapini (cauta si tu intrebarile cu referire la caini)