| Dogx a întrebat:

as dori sa merg vreo 50 de km cu bicicleta!
Are ceva daca merg atata? cu cativa prieteni ( 2 )
Traseul este :
Lugoj-Costei-Belint-Chizatau-Iosifalau-Topolavatu Mare-Sustra-Recas-Izvin-Remetea Mare-TIMISOARA= Finish si dupa intors spre casa tot cu bicicleta.
Am nevoie la mine de vreo 4 L de apa?
Ceva mancare pe drum?
Eu imi iau si telefonul S4 si am google maps si ma pot uita pe traseu daca nu stiu ceva...
Drumu este de 2 benzi.
Ar avea rost sa mergem atata cu bicicletele?

Răspuns Câştigător
| crytical a răspuns:

50km dus intors? Cel putin 2 litri de apa de persoana, o banana, un sandwich, alune ceva pentru drum, si va faceti treaba. Doar sa aveti grija la masini si astea, ca voi poate sunteti atenti, da is alti idioti. De ce nu ar avea rost? E o plimbare sanatoasa. Cu toate sa nu fie prea mult pentru voi si sa obositi.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu aiba rost? daca va tin picioarele si curul