| Deby2 a întrebat:

As vrea ca maine sa ma duc la strand. Ce credeti se m-ai merita sa te duci? Adica este apa destul de calda, sau macar calduta cat sa poti sta in ea? (Sunt din Iasi)

Răspuns Câştigător
| Trandafirii a răspuns:

Paii, uite-te la meteo.ro si daca sunt minim 26-27 de grade atunci poti sa te duci si sa nu fie inchis nu mai e sezonul de balaceala, acum in ultima perioada oameniii se duc la munte, bafta!

2 răspunsuri:
| Adminul000 a răspuns:

Eu zic sa te duci Merita

| Daria00 a răspuns:

Nu stiu... Depinde din ce zona esti. Poti opta pentru stranduri cu apa termala. Dar oricum in primele zile ale lui septembrie se anunta 30+ de grade. Deci...cred ca merita.