| MysticWayz a întrebat:

As vrea niste filme de groaza in care sa mori de frica. Am vazut Chucky si nu am vazut absolut nimic de groaza, doar o papusa taiata pe fata. Am vazut si Drag me to hell, si iarasi nimic interesant doar o baba putin machiata. Si am vazut si Paranormal Activity si nici acest film nu m-a speriat deloc. Vreau un film la care sa-mi fie frica sa ma uit singura.

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Uite aici :
http://www.cinemarx.ro/filme-groaza/
http://www.filme-groaza.ro/filme-groaza-2010/
http://www.filme-groaza.ro/

Pe mine,sincer,m-a cam speriat Drag me to hell,pentru ca am ceva gen 'home cinema' si sonorul e la maxim. :)
Ce m-a mai speriat...:-? The Hills Run Red,The Grudge,The Exorcist,The Last Destination,seria Saw, Mirrors, The Last House On Left...sunt multe infricosatoare. Acum,depinde,daca asculti cu sonorul la minim, logic ca nu are nimic special. Da volumul la maxim, sa vezi ca faci infarct. :)

Vizionare placuta!

10 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

The grudge cel mai bun film de groaza SAW si dupa recomand the amytiville horror

| toxina_4664 a răspuns:

Blestemul
Cosmar pe elm street
Destinatie finala
Cel mai bun e blestemul
Sper sa te sperii

| NightFury a răspuns:

The Grudge 3, mai infricosator decat The Grudge 1

| BibiPisoiash a răspuns:

Imi dati un film de groaza mai putn infricosetot nu ci oameni gen zobie sau din astia care mor instantaneu vreau din astea care se misca scaunele se misca obiectele din casa sa nu vises urat sau cu fantome albe am 9 ani si de aia mi-e frica am mai vazut si doctor nu stiu cum care se ocupa cu extraterestrii si cu monstrii si nupre mia placum daca vreti va dau funa da nu stiu cum.

| garfield2000 a răspuns (pentru BibiPisoiash):

Паранармальное явление ai vazut?

| Carmen100 a răspuns:

Sall!big grinbig grin
1.Papusa Chucky-1, 2, 3, 4
2.Masacrul din Texas
3.Halloween 1, 2
4. One missing call
5.Haute tension
6.The exorcist
7.Cabin Fever
8.House of wax
9.The fly
11.The grudge-1, 2, 3
12.Dead silince
13.Scream
14.Saw-1,2,3,4,5,6
15.Supernatural
16.True blood
17.The Vampire Diares
18.Aliens
19.The X files
20. I am legend
21.Twind peacks
22.The others
23.Craziers
24.Shutter
25.Final Destination
26.The birds
27. Orphan
28.Predator
29.The mummy
30. Mirrors
31.Hannibal rising
32.The children
33. Dracula
34. Wind chill
35.The wolfman
36.Fringe
37.May
38.The fourth kid
39.Deadgirl
40.Blood tiels
Funda?big grinbig grinbig grin

| Carmen100 a răspuns:

Sall!big grinbig grin
1.Papusa Chucky-1, 2, 3, 4
2.Masacrul din Texas
3.Halloween 1, 2
4. One missing call
5.Haute tension
6.The exorcist
7.Cabin Fever
8.House of wax
9.The fly
11.The grudge-1, 2, 3
12.Dead silince
13.Scream
14.Saw-1,2,3,4,5,6
15.Supernatural
16.True blood
17.The Vampire Diares
18.Aliens
19.The X files
20. I am legend
21.Twind peacks
22.The others
23.Craziers
24.Shutter
25.Final Destination
26.The birds
27. Orphan
28.Predator
29.The mummy
30. Mirrors
31.Hannibal rising
32.The children
33. Dracula
34. Wind chill
35.The wolfman
36.Fringe
37.May
38.The fourth kid
39.Deadgirl
40.Blood tiels
Funda?big grinbig grinbig grin

| Crs_Cristinaa_1991 a răspuns:

Wrong Turn! happy

| Gylbert a răspuns (pentru garfield2000):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))) la 9 ani sigur l-a vazut

| Mandy693 a răspuns:

Off si eu caut un film care sa ma sperie in asa fel incat sa nu pot dormi noaptea nu am fost speriata nici de la the grudge the ring saw etc