| Dogx a întrebat:

as vrea sa acopăr un graffiti de pe un bloc vecin( de ani buni stă pe el și nimeni nu face nimic.) si măcar dacă era ceva frumos...
Ce spray-uri să folosesc pt a acoperi culorile roșu și negru?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca esti prins facand asta iti poti lua amenda. Pentru ca nu stii decat tu intentia buna pe care vrei sa o pui in practica. Si se vor vedea si mai urate mâzgalelile.Mai bine cumpara niste vopsea lavabila si da pe tot peretele. Daca nu este prea mare.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vorbeste cu administratorul blocului sa rezolve. Nu este proprietatea ta si te pot acuza de distrugere daca esti prins. Doar cu acordul lor se poate remedia problema.
Exista si vopsele speciale anti-grafity cu care merita sa fie dat, sa nu se mai poate fi "pictata" din nou.

| Puicki a răspuns:

Alb, verde, galben

| Marussia69 a răspuns:

Depinde de culoarea blocului