| Dennis_Burya_2001 a întrebat:

Astăzi e ziua unui prieten care face 19 ani! Eu tot timpul ma legam de el ne batjocoream...
Ma ajutați sa fac o urare amuzanta!
P.s vrea sa para microbist dar nu estelaughing)
Urgeeeent

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Foarte urat din partea ta sa vrei sa mai fii si obraznic dupa ce te-ai comportat cu el urat atata vreme.
Tu, daca ai fii in locul lui, ai vrea sa primesti tratamentul si jignirile pe care tu i le oferi? te asigur ca viata iti va platii cu varf si indesat. Azi razi tu, dar maine este randul lui.
Pacat ca esti un copil rautacios, curand o sa fii ocolit de prieteni, de societate si vei ajunge o paria.
Schimba-te si fii om bun, dovedeste ca ai creier si ca poti sa-l folosesti!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Violleta2022):

Este ceva reciproc, joaca de baieti, asa isi manifesta ei prietenia. Cum e iarna in Australia pe coasta de sud?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nu pot sa-ti spun prea bine despre iarna din Sudul Australiei pentru ca nu am monitorizat-o!
Eu locuiesc in estul Australiei, iarna fiind destul de blanda si frumoasa pana acum, chiar zilele trecute am avut temperaturi de peste 20 de grade la pranz, seara coborand pana la 7-8 grade Celsius, dar azi a fost mai rece, temperatura la pranz a urcat doar pana la 15 grade Celsius, urmand sa creasca si sa atinga din nou 20 de grade, la sfarsitul saptamanii viitoare.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Violleta2022):

Multumesc, esti fata de isprava.