| AnnღdraaღaaaA a întrebat:

Aveti cumva un cont pe metin2 GX, mod 1?
Eu mi-am facut pe mod 2 pentru ca 1 e full. Ok mi-am facut, mi l-am confirmat, am instalat clientul dar zice ca mie nume si parola gresita. nici pe site nu ma lasa sa ma loghez. desi parola si usernamu imi sunt salvate straight face.

ok in legatura cu cine re cont pe mod 1 si nu-l mai foloseste mi-l dati mie va rog happy? Sa fie si lv 1 doar sa mearga crying. ID : ayexandraa

1 răspuns:
| asdasd_4377 a răspuns:

Tie iti merge metinu gx?
caci mie nu imi merge azi l-am luat si cand dau start joc se incarca putin si nimic ca si cand ca dau refresh...