| Ryx a întrebat:

Cand aflu daca o sa imi fie acceptata cererea pentru banii de liceu? Daca o sa vina ancheta sociala acasa si o sa vada ca am conditii destul de bune o sa o mai accepte? Alocatia se pune in bugetu pentru banii de liceu?

1 răspuns:
| Iunona a răspuns:

Conditii destul de bune? Adica? Daca ai plasma de 2m pe 2m, fantana arteziana si tablete insirate normal ca iti vor respinge cererea. Trebuie sa dovedesti ca ai un trai decent. Da, slocatia se pune din cate stiu... sper ca ai depus cererea pentru ca ai nevoie cu adevarat de ea. Bafta!