| andreyrey619 a întrebat:

Care imi puteti spune daca ati vazut filmul Primos (Verii) din 2011, aproape la finalul filmului cei 3 baieti canta o piesa pe scena. daca stie cineva cum se numeste? multumesc frumos

1 răspuns:
| denutza45 a răspuns:

Pai din pacat nu il stiu dar daca ai telefon Samsung GALAXY poti incerca sa gasesti pe magazin play aplicatia shantanzam care iti spune ce melodie deruleaza succes.

P.S. nu sant sigura ca am scris bine numele aplicatier dear ori cum o vei gasi