| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ce carti S. F imi recomandati sa citesc de preferat cu vampirilove strucklove struck
funda+votkiss

Răspuns Câştigător
| LiaYapp a răspuns:

Seria Jurnalele Vampirilor, Seria Casa Noptii, Academia de vampiri,Interviu cu un vampir, Vampirul Lestat, Regina Damnatilor, Povestea Hotului de Trupuri, Demonul Memnoch, Vampirul Armand, Merrik, Blood and Gold, Blackwood Farm, Blood Canticle, New Tales Of The Vampires,Pandora,Vittorio,Seria Vampirii sudului, Seria Twilight, Seria bloodsucking fiends, Ingerul noptii, Seria Fortele raului absolut, Sange Albastru, Damanare, Vampirii din Morganville, Seria Jocurile Foamei, Seria Avalon, Seria Scoala de Vrajitorie,

| alexa10ale a răspuns (pentru LiaYapp):

Scoala de Vrajitorie e despre vrajitori nu despre vampiri

| alexa10ale a răspuns (pentru LiaYapp):

Si Circul Ororilor este o carte despre vampiri si are inca 11 olume ca continuare

| alexa10ale a răspuns (pentru LiaYapp):

Scoala de vrajitorie e o carte nu o serie ca mai sunt alte carti pe care le-a scris autoarea asta e altceva nu inseamna ca sunt din aceiasi serie

| alexa10ale a răspuns (pentru alexa10ale):

Stiu asta si eu i-am spus asta

17 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Jurnalele Vampirilor love struck
sunt superbe cartile!

| Minnie a răspuns:

Cronicile vampirilor de Anne Rice. Este o serie de cam 10 carti si sunt mai interesante decat Twilight

| WyvernSky a răspuns:

Bună.
Twlight
New moon.
Cel putin le știu eu.
Baftă!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Seriile:
The Vampires Diares
Vampire Academy

PS: si dupa ce le termini sa te apuci de seriile Gossip Girl, Oracolul, Harry Potter, Fascinatie si cartile Fata si Marea, si Aquamarine. Sunt toate interesante love struck.

| alyna a răspuns:

@bizaumonica nu poti sa iti dau funda pentru ca am citit cartile aparute din the vampire diares si urmaresc si serialulwinking
@Minnie cum se numeste prima carte din Cronicile vampirilor de Anna Rice? Cumva interviu cu un vampir pentru ca am citit-owinking

| Madaliinaaa a răspuns:

Vampirii din morganville, casa de sticla iar volumul 2 se numeste "vampirii din morganville, balul fetelor moarte".Sper ca o sa iti placa. Dupa ce am citit primul volum am stiut ca o sa iubesc si volumul 2. Sper sa iti placahappy

| Beatrice_5910 a răspuns:

Salem's lot de stephen king. Superb!

| aliceinchains a răspuns:

Bună.
"Amurg", "Lună Nouă", "Eclipsa", "Zori de zi" - Stephenie Meyer
"Jurnalele Vampirilor1: Trezirea", "Jurnalele Vampirilor2:Lupta", "Jurnalele Vampirilor3:Furia", "Jurnalele Vampirilor4>Reuniunea", "Jurnalele Vampirilor5 Caderea noptii" - Lisa Jane Smith
Academia Vampirilor
Interviu cu un vampir - Anne Rice
Dracula - Bram Stocker

| sebywarlord a răspuns:

Cold Kiss de Roxanne Longstreet

| emotziky29 a răspuns:

Jurnalele vampirilor este o serie de carti care tio recomand cu drag,sange albastru este o carte foarte buna,seria twilight, seria academia vampirilor, casanoptii sunt mai multe volume. Sper ca te-am ajutat cu aceste carti mate parte din lista am citit si eu si sunt foarte bune.Bafta la citit sper sa-ti placa.

| QueenS a răspuns:

Twilight
New moon
Eclipse
breaking dawn
The Vampire Diaries
love strucklove strucklove struck:Xlove struck

| bizaumonica a răspuns:

The vampire diares este si film poti sa cautti pe net, acum dam funda

| thevampiresdiaries a răspuns:

Academia Vampirilor
eu am citit cartile sh sunt misthoo