| flory007 a întrebat:

Buna!
Ce lucruri( cele esentiale) imi trebuie pentru un week-end la mare?
Multumesc

4 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

În primul rând îţi trebuie bani. După îţi iei cteva hăinuţe. Şi mai groase şi mai subţiri că vremea e schimbătoare. Lenjeria intimă nu trebuie să lipsească, la fel şi medicamentele. Nu se ştie niciodată când ai nevoie de ele. Şampon, gel de duş, ochelari de soare, prosop, acte de identitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine si bani.

| Okkultist a răspuns:

Nu uita de spirt

| cristhine022 a răspuns:

trebuie sa iti pui haine, costum de baie, crema de protectie solara, incaltaminte, lenjerie intima, prosoape, chestii de par cum ai spus, accesorii daca porti (cercei, bratari), reviste si carti de joc pentru drum daca e lung, servetele umede si uscate, sampon, gel de dus, incarcator pentru mobil si aparat foto, pungi de plastic in care sa pui hainele murdare dupa ce le-ai purtat, ceva medicamente (pentru dureri de cap, gat, diaree, constipatie, plasturi), colac daca ai, ochelari de soare, bani, carnet de elev pentru eventuale reduceri, foehn, papuci