| Tweety_6396 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul clopotel.ro? Aveti cont? Daca da, ce nume aveti pe el?

Răspuns Câştigător
| alex2222 a răspuns:

Salut! Am cont pe clopotel.ro si e misto.Numele meu(pe site) este alex-viteazul22 si pe el poti creea grupuri(sa faci parte din alte grupuri) sau cluburi, fancluburi(si poti face parte din altele).Ai propria camera(unde poti vedea ce ai cumparat sau primit) si ai un loc(cand iti faci cont) care se numeste ''Descrierea ta''.Ai sa mai descoperi si alte lucruri... Funda?

9 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Super site, imi place. Ma numesc Miaw Zoey si daca vrei putem fi prieteni :X

| BellaMarie a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea este un site misto!
Bagama la prieteni:
KristenStewart30! Te pup!

| Doiniţa_3278 a răspuns:

Salut Da am cont si sora mea are happy
Al meu Doina-Doinita
Al surorii Anisoara25
Este interesant nu numai pu copiii mici gasesti multe lucruri interesante happy

| Mangeyoku a răspuns:

Si eu am e ff tare ma cheama sorin_sonic si pana acu am lvl 46

| Mangeyoku a răspuns:

Eu sunt sorin_sonic da e ff praf cred ca o sa ma las

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cont, dar după părerea mea este un site excelent!

| BiaBianca10 a răspuns:

Buna!

Am cont. bia-bianca happy

| gabriel_8834 a răspuns:

Buna am cont si e super tare si daca vrei sa ma cauti numele meu e binbi

| Catalina_2849 a răspuns:

Buna si eu am cont este misto dar am doar rank 4... oricum imi pare bine de cunostinta ma cheama racatat si sunt in echipa Just4Fun si sunt glumeata echipei vreau sa te cunosc...