| Nana30 a întrebat:

Ce parere aveti despre tableta VONINO (Sirius QS; Orin HD )? Este buna, de calitate etc? Si cam cat costa una? Dar tableta PRESTIGIO (Multipad 8; Multipad 7 )? Vreau mai multe detalii. Multumesc, dau funda! Sau care este mai buna dintre cele 2?

1 răspuns:
| SorinTudor a răspuns:

Daca poti trece cu vederea faptul ca nu este facuta de un brand precum Samsung, LG, Apple sau Sony, este o tableta cu un pret acceptabil si de bun simt iar performantele sunt acceptabile tinand cont de pretul acesteia.