| Trofimov_Andreea-Maria_1994 a întrebat:

Ce retea de socialzare, in afara de facebook, este de genul : poti sa postezi un status cu cum te simti si toate chestiile astea? Si e gratis sa faci blog? Sa citesti bloguri?
Dau Fundita! ^_^

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tumblr la putere!

| TheAce a răspuns:

E gratis sa iti faci blog (wordpress sau blogger) insa fara a-ti cumpara domeniu. Un domeniu costa cam 100E + hosting. Fara e gratis. Acum legat de retelele de socializare, ai asa: tumblr, twitter (microblogging), linkedin(retea profesionala, pentru joburi si cariera), instagram(poze), pinterest (un fel de instagram + linkedin), badoo (matrimoniale). Ai apoi google + (foarte bun pentru personal branding) si retele de socializare mai mici si mai out-datate: two, hi5 etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Marianaawrtey5 a răspuns:

Tumblr, Instagram, We heart it.

| Trofimov_Andreea-Maria_1994 explică:

Nu Tumblr. Am incercat si nu m-a dat pe spate.

| AndreeaMtfk2000 a răspuns:

Tumblr.

| AndreeaAd12 a răspuns:

Din câte știu eu, Twitter-ul este ceea ce cauți tu. Iar dacă nu, poți încerca wattpad pentru o variație de emoții (pe wattpad poți avea blog)