| Spawner007 a întrebat:

Cel mai cel film pentru voi!? Care e? De groaza!?

Răspuns Câştigător
| xCascavaalProblemex a răspuns:

Scary Movie 1
Scary Movie 2
Scary Movie 3
Scream 1
Scream 2
Scream 3
Scream 4
SAW
Chuckie The Killer Doll
Pananormal Activity 1, 2, 3
Tacerea Mieilor
Amprente mortale
The walking dead

Funditssa :* happy?

6 răspunsuri:
| kameleonic a răspuns:

Tacerea Mieilor

| VladLungu a răspuns:

Pentru mine au fost 'Activitate paranormala', 'Amprente mortale' si 'Cicatricea'. Sper sa te sperii la ele daca le vei urmari laughing)

| CarlaAnneMihaela a răspuns:

Scream 4

| Aleen a răspuns:

Poti sa incerci serialul "the walking dead" e destul de frumos(horror, drama).

| danin9 a răspuns:

Uita-te la SAW, funda?

| Forcas15 a răspuns:

Haha...amatori pe aicea... daca vrei un film de groaza fain de tot si cu putin mister gen alea politiste, iti recomand Dead Silence. Daca vrei ceva mai putin de groaza dar cu o poveste destul de buna si originala uita-te la Stay Alive. Iar pentru mai multa adrenalina si suspans poti cauta seria Final Destination. Astea sunt bune dar cel mai mult mi-a placut seria Chuckie The Killer Doll, e clasic.