| Vaallyy999 a întrebat:

Cel mai probabil cine e din Craiova poate să mă sfătuiascălaughing Spuneți-mi ceva... baruri sau cafenele, mai liniștite, și cele mai faine care le știți în Craiova, vreau sa merg cu o fată și nu am mai fost în Craiova pana acumlaughing Mersi. FUNDIȚĂ!

Răspuns Câştigător
| ucvfcsb a răspuns:

O cafenea care ar putea sa fie potrivita pentru ce vrei tu, e Love Story de langa facultatea de medicina.Cauta pe Facebook si vezi exact cum este acolo.

2 răspunsuri:
| Vaallyy999 explică:

Am găsit, e foarte fain. Ști cumva ceva mai aproape de gara? Dacă nu, îți dau funda oricumlaughing

| ucvfcsb a răspuns (pentru Vaallyy999):

Scuze,dar acum am vazut ca ai raspuns. Mai aproape de gara nu.mi vine nimic in minte acum.