| DeliaSteffy a întrebat:

Buna` cine imi spune si mie metine in care :sa incepi cu lvl 30... sa ai macar o arma 2011 in magazine (+9 ieftina) macar king...
Sa cresc repede, sa fac bani repede. funda | scuzati categoria|

8 răspunsuri:
| TheLegion a răspuns:

Metin2 Oriental sau Valmondial.

| IonutAxi a răspuns:

Incearca Earth Metin 2

| backback a răspuns:

Recomand Http://www.lunaris-online.org/
rate 400-450
max lvl 255
iteme pana la lvl 105 la negustoare
server in limbna franceza

| BandOfHorses a răspuns:

Incearca Metin2 United, Metin2 Gth. Nu exista vreun metin sa iti dea arma 2011 +9.

| Fly2Sky a răspuns:

Metin2 united

| DeliaSteffy explică:

IN AFARA DE : oriental metin2 lunaris mt2, hammermt2, mage mt2, dark fushion metin2, tdl metin2

| BaiatulCeStieTot a răspuns:

Buna stiu eu cateva metinuri foarte bune:
-mt2osiris
-mt2urano
-mt2lunaris
-mt2mage(dar e inchis se va deschide la toamna)
-mt2united
Si cam atat. Sper ca te-am ajutat Funda+vot PLZhappy

| Pascalau_adelin_1991 a răspuns:

Http://www.hammerm2.com/download.html e bun o sa ai lv 254 1 kkk si totu costa 1 yang