| Candea_Camelia_1985 a întrebat:

Cine ma poate ajuta va rog? am un caine maidanez si sa îmbolnăvit, de 4zile n-a mancat nimic refuza hrana,si vomita spuma alba,am încercat sa-i dau forțat sa mănânce dar vomita, ia-M facut injecție cu Pandrom 3zile si iam dat si rombendazol ptr paraziți si nu sia revenit deloc, nu stiu ce sa-i mai fac.cine ma poate ajua? va roog

1 răspuns:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Am si eu un caine, dar nu am trecut prin aceasta. dar a vomitat un fel de spuma alba dar l-am dus imediat la doctor si isi reveni in cateva zile, du-l imediat la medic pana cand situatia nu se inrautateste. dar du-l undeva unde medicul sa ii pese de viata cainelui.