| CrissTina6 a întrebat:

Cine poate sa-mi dea niste idei pentru Halloween? Vrem sa il facem la scoala.

Funda!

Răspuns Câştigător
| KANDY14 a răspuns:

Imbraca-te in rosu sau portocaliu sau negru, machiaza-te incat sa se potriveasca cu costumul.
Fa niste prajituri care sa arate precum niste fantome, paianjeni, dovleci..etc.
Dimineata,inainte ca ceilalti sa vina, decoreaza clasa cat de inspaimantator poti alaturi de cativa prieteni.
Poti sa-ti iei si trusa de machiaj(daca ai) si sa-i machiezi pe ceilalti.
Faceti concursuri de ex: cel mai haios dovleac, cel mai inspaimantator costum..etc.
Sper ca te-am ajutat! ADOR HALLOWEEN-ul!

1 răspuns:
| Adrian_Vasile_1998_TBzt a răspuns:

Va imbracati ca de sarbatoarea asta, niste prajituri si din astea