| lauraaaaaaaa33 a întrebat:

cum credeti ca as putea face rost de bani? sunt fata si am 13 ani,vreau sa fac bani dar sunt prea mica ca sa ma angajez undeva,m-am gandit la optiunea cu vandatul bratarilor facute de mine si o prietena,dar daca asta nu merge ce altceva as putea face? fara olx sau chestii de genul asta tongue va rog chiar vreau sa fac niste banii si nu stiu cum, fara chestii periculoase laughing

Răspuns Câştigător
| Celeana a răspuns:

Chestia cu brățările merge, am încercat și eu tot cu o prietenp și a mers bine, dar acum mai mult se cer bijuteriile din argilă polimerică. Ai aici un site http://www.gemsale.ro/74-pasta-fimo Sunt și pe youtube o grămadă de tutoriale cum să faci... dacă nu merge nici asta, atunci, nu știu, incearcă să ajuți prin casă, poate cunoști persoane care au copii mici și ai tu grijă de ei... Sper că te-am ajutat! :)

1 răspuns: