| ada_3462 a întrebat:

cum imi pot schimba numele de la id(acolo unde am scris numele si prenumele la inceput). fundita si voturi.

Răspuns Câştigător
| Crina_6989 a răspuns:

Pai te duci la Messenger>My contact details >si acolo iti pui numele pe care ti-l dorestibig grin. sper ca te-am ajutat:X

2 răspunsuri:
| ada_3462 explică:

Am uitat sa spun ca vreau sa schimb numele care imi apare la ceilalti pe id.

| alexuuu12 a răspuns:

Da poti uite cum se face te adaugi in lista...si dai un click pe u si iti apare casuta cu poza si numele/status. dupa care dai al contact details... acolo iti apare numele cu prenule le stergi si iti scrii ce nume vrei :::::Funda::::