| sunny77 a întrebat:

Cum vi se pare prenumele Teodora? Care e prenumele vostru preferat?

6 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Un nume ca toate numele. Ok.

| Peaches a răspuns:

Teodora e un nume frumos. Poate fi si alintat, poate fi si impunator, poate fi si dragalas.Si sa stii ca e norocos! happy

| Macryna a răspuns:

MACRINA (numele meu big grin ) Carla, Karina, Amina, Alesandra, Diana, Adina, si Teodora e dragut

| ribak a răspuns:

Cabron si tataee

| Catalin-Ovidiu_Scutariu_1974 a răspuns:

Este pe locul doi in preferintele mele dupa Iulia.iar pe locul trei..Marina.

| MysteriousGirl244 a răspuns:

Teodora este un prenume foarte frumos. Prenumele meu preferat estee... IOANA