| cretudaniel99 a întrebat:

Buna
Daca bati o pisica siameza ea seara te omoara in timp ce dormi?

6 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Te violeaza :-s

| paulpaul25 a răspuns:

Mai bine o bati pe mata nenorocitule! Cum poti sa te gandesti sa lovesti o pisica?

Răspuns utilizator avertizat
| NoName007 a răspuns:

Nu te omoara nu are ce sa iti faca nu te lua tu dupa toti ca e si ea doar o pisicuta ca si altele ca si eu am o pisica siameza si dorm cu ea in pat de 2 ani si nu mi s-a intamplatt nimic asa ca nu ai de ce sa iti faci griji

| NoName007 a răspuns:

Nu te omoara ca si eu am o pisica siameza si una birmaneza si dorm cu ele in pat de 2 ani si le-am mai batut si nu s-a intamplat nimic