| anonim_4396 a întrebat:

Buna de cateva zile bune imi curge un lichid alb si nu stiu de la ce ...Stiiti ceva despre asta FETELOR?

Răspuns Câştigător
| DaRaspund a răspuns:

Acele secretii sunt normale, asa se curata organismul. Trebuie sa-ti faci probleme in caz ca secretiile isi schimba culoarea, consistenta si daca miros urat.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este fiziologică și este cunoscută sub denumirea de leucoree (este floră vaginală).
Pa, pa.

| RedNose a răspuns:

Poate fi o infectie sau pur si simplu se curata vaginul(secretii vaginale-orice fata le are)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt fată dar îți pot răspunde eu, sper happy
Ai cel mai probabil o infecție sau o răceală (contează de asemenea consistența și dacă are un miros neplăcut), trebuie să mergi la un control - dacă totuși durează doar 2-3 zile pe lună atunci corpul îți semnalează că ești în perioada de fertilitate maximă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Este vorba despre secretia vaginala.
Este perfect normala, nu ai de ce sa-ti faci griji.
Te pup!