| Mark_8978 a întrebat:

Despre ce e vorba in Naruto ca tot aud multi copii interesati de elhee hee

3 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

1.Nu e un desen animat ci un anime(sper ca stiti sa faceti diferenta) si nu se urmareste pe youtube!
2.In anime este vorba despre un copil Naruto Uzumaki in care de la nastere este sigilat un demon cu 9 cozi(kiuby) care a distrul satul in care s-a nascut el. Pentru ca vulpea cu noua cozi este sigilata in Naruto sateni il urasc si le este frica de el asa ca nu are nici un prieten cu exceptia instructorului de la academie Iruka! El vrea sa devina hokage (rege) in satul sau pentru a le dovedi oamenilor de ce este in stare. Pentru acest lucru trebuie sa devina un nija de succes! Absolvind academia trebuie sa lucreze in echipa cu Sasuke Uchia, Sakura Haruno si seful lor de echipa Hatake Kakashi.
3. Daca decizi sa te uiti la Naruto uite aici: http://www.anime.kage.ro/anime/naruto/naruto-anime.php
Daca iti place animeul poti continua sa te uiti dupa ce termini seria Naruto la Naruto Shippden(continuare animelui cand cresc personajele) aici:http://www.anime.kage.ro/anime/naruto/index.php

| florinezu77 a răspuns:

Uita-te pe animekage.ro e fain desenul

| o0Iulia0o a răspuns:

E un desen animat in care un pusti si cu prietenii lui se lupta mie una nu imi place. Poate unora le place. Daca vrei sa vezi uitete pe youtube. big grin