| Elly7890 a întrebat:

Buna dimineata! Stie cineva daca existra tren direct:
BUCURESTI-TARGU JIU? merci!

Răspuns Câştigător
| beng a răspuns:

De unde ai scos-o pe asta ca nu exista direct?
De acolo sunt si eu, cauta pe mersultrenurilor
100% exista pentru ca am facut drumul de multe ori

| Elly7890 explică (pentru beng):

Eu stiam ca nu e dar merci de raspuns! e super tare daca e trenhappy!

| faramatania a răspuns (pentru Elly7890):

Chiar nu este tren direct, să știi(pe ruta menționată de tine), decât eventual autocare, autobuze sau microbuze, iar gafele pot costa uneori mai mult decât un bilet de tren.O seară bună în continuare.laughing

6 răspunsuri:
| AxelBv a răspuns:

Intra pe http://infofer.ro si cauta.

| faramatania a răspuns:

Bună ziua! Nu există tren direct. Pentru a ajunge la Tg Jiu trebuiesc schimbate mai multe trenuri(pe ruta,desigur, cea specificată mai sus)
Cu plăcere!

| beng a răspuns:

Ia trage tu un ochi aici w ww. mersultrenurilor. r o/Ruta/Bucuresti_Nord/Tirgu_Jiu

| faramatania a răspuns (pentru beng):

Http://www.mersultrenurilor.ro/Ruta/Bucuresti_Nord/Tirgu_Jiu
"3 rute directe în data de 3 11 2012" -probabil că abia astăzi ar fi trebuit să-ți apară răspunsul câștigător, nu crezi?, sau ai previziuni garantate și omologate.Sorry,pentru mine rămâne irelevant.