| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a întrebat:

Eu fac bratari ale prieteniei si nu stiu cu cat sa le vand! Imi puteti spune cam cu cat se vand de ex : una subtire X lei una groasa X lei!

2 răspunsuri:
| NuImiPunNume a răspuns:

Una suptire 3 lei ai putea, si una mai groasa vreo 5 lei, iar daca tie ti se pare ca la una ai lucrat mult, poti sa o dai peste 5 lei.
okhappy sper ca te-am ajutat

| andrul a răspuns:

Eu as pune pretul in functie de modelul bratarii dar si in functie de timpul in care am lucrat bratara.Modelele mai complexe costa mai mult deoarece ai investit mai mult timp in ele.happy