| Rechin a întrebat:

Buna
Eu joc farmvill pe facebook.
Daca si voi jucati contactati-ma pe facebook ca Adrian Mihalcea sa devenim vecini sa pot sa imi fac ferma mai mare si cred ca si voi vreti asta.

3 răspunsuri:
| VisualBasicExpert a răspuns:

Hey si eu joc de aproximativ 7 minute. vrei sa fim vecini?

| Rechin explică:

Sa fim vecin madalyn1997

| RaresLow a răspuns:

Mmmm eu m-am lasat am ajuns la lvl 41 dar din cauza acestu joc era sa imi ard pc-ul! jucam farmville si unitaea bazaia(avea praf), dar eu nici ca ma opream si deodata s-a inchis, mirosea a ars am vazut cum iesia fum negru din unitate! Lam scos afara si la racorit! Cand am venit in casa, mergea normal dat tot bazaia! e un joc fain oricum!