| ingerashpierduth a întrebat:

folosesc atat Mozila cat si Google Chrome dar de un timp am ceva probleme cu youtube`ul.Imi merge foarte rau.Suntetul se aude bine dar nu pot vedea clar imaginile.Se tot sacadeaza iar mai nou sunetul merge mai in fata iar imaginea ramane in urma.Internetul merge destuk de bine.Ce ar trebui sa fac? Fundaahappy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Laura0 a răspuns:

Sau schimba windowsul

| victorr_3274 a răspuns:

Fa update la flash player. Da clear history la firefox apasand ctrl+shift+del. Deschide doar un tab cu video pe youtube, nu deschide mai multe ca se misca greu.