| IreneRuth a întrebat:

Imi puteti da cateva idei de costume de halloween (in afara de vrajitoare, fantoma sau vampir)?

Răspuns Câştigător
| Ziye a răspuns:

Buna. Poti sa te imbraci in ce vrei tu. In ceva neobisnuit un animal favorit ( de ex anul trecut am fost o pisica in cazul meu ). Poti sa te imbraci intr-un personaj dintr-un film sau cei din alte tari( ex eu ma costumez in japonezoica pentru ca le admir si imi place mult Japonia, desii oamenii aia nu-s foarte normali). Nu trebuie neaparat clasicile costume de vrajitoare, fantome sau vampiri. Daca nici asta nu te ajuta cauta pe net costume de halloween. Halloween fericit!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varcolac, inger, printesa.

| Green66 a răspuns:

Suleyman Magnificul sau Elvis big grin

| ArthurKn a răspuns:

Strigoi, varcolac, Putin, Fuegeo

| k330sk3a a răspuns:

Skelet, astronaut, o profesoaralaughing))

| Teiubescinsecret a răspuns:

Pai zombie, ce zici, e usor de facut costumatia.....niste haine rupte si patate cu ceva rosu aratand a sange happy Funda

| RobertBalanta a răspuns:

Salut! Poti lua costum de zombie, varcolac, schelete.Atat nu mai stiu ce sa zic. Sper sa te ajute.Bafta!

| MyAndYou a răspuns:

Ar merge o pisicuta, o majoreta sau ia-ti o rochie tai-o coloreaza-o cu rosu (sange) si fate alba la fata nu tare@!

| andreeeeeeaaaaaa a răspuns:

Eu spre exemplu locuiesc in Anglia in Leicester.Aici toata lumea este innebunita dupa haloween.EU spre ex anul' asta ma costumez in agent FBI pentru ca cineva mi-a facut rost de o legitimatie FBI adevarata.

| IreneRuth explică (pentru andreeeeeeaaaaaa):

Misto!

| IreneRuth explică (pentru andreeeeeeaaaaaa):

Va multumes tuturor de raspunsuri, dar pana la urma ma costumez in...indianca! big grin

| Denise_Deny_1996 a răspuns:

Taieţ-i nişte pantaloni ce nu îţi mai trebuie, un tricou(tot tăiat), machiază-te urât, flocăieşte părul laughing)

Şi ai un costum de Zombie