| madalin81 a întrebat:

Imi puteti spune servere de cs 1.6 care se fie de zm dar cu depozitatul de pachete, va rog foarte mult. Fundita

7 răspunsuri:
| CoOsMin a răspuns:

Da`mi un pm sau add la talos_cosmin@yahoo.com si iti dau cate vrei tu laughing)

| NightFury a răspuns:

Zm.cs-gothic.ro
sau bb.cs-gothic.ro (asta e mod build base)

| закрыт a răspuns:

Iata un server 192.168.1.22:27019 cu FAST AMMo si FRE VIP foarte interesant

| закрыт a răspuns:

192.168.1.23:27019 cel mai fain server de zm iti da Vip cum intri,adminul este foarte eftin, munitie infinita si altele, intrati...

| serveredecs16 a răspuns:

| Vyrgyl007 a răspuns:

Conecteazate pe 83.103.234.252:27015 admini de treaba se ofera admin gratis add la calitoiuvirgil@yahoo.com pentru detalii si programul de functionare al serverului

| Vyrgyl007 a răspuns:

Conecteazate pe 83.103.234.252:27015 (server nou nout zm 2013) ammo se face repede se ofera admin gratis add la calitoiuvirgil@yahoo.com