| Lor3naXD a întrebat:

Imi spune cineva ce e Hi-5 si cu ce se mananca? Multumesc mult!

14 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuu.nu intra, te rog.nu ingrosa si tu randurile foto-maniacilor si pseudo-conversationalistilor.care cauta prietenii virtuale.
Stai cu noi happy

| M4RK a răspuns:

rolling on the floor hi 5 este o prajitura savuroasahee hee are gust de prieteni, comentari,.hee heelaughing

| YLLL a răspuns:

Este un site unde iti pui poze, dai commenturi, primeşti commenturi si iti faci prieteni.
laughing)
Bye, bye;*
Mimilicious; x

| Biscotte a răspuns:

Hi5 este un site tip retea sociala unde poti cunoaste si interactiona cu oamenii, iti poti construi o retea sociala, adica poti sa iti faci prieteni noi adaugandu-i in lista ta de prieteni.
Dupa statistici aproximativ 3. 69% din utilizatorii de internet au cont la hi5, ceea ce este o valoare extrem de ridicat.
hi5 este cel mai popular in America de Sud - Mexic, Brazilia, Ecuador, Costa Rica si in Europa de Est - Romania, Cypru, Grecia si alte tari, in celelalte tari: America, Germania, Anglia este lider de piata MySpace si FaceBook.

| dadaaaaa a răspuns:

Hi5 este un loc, mai bine zis un site unde iti faci cont si iti pui poze si unde vorbesti cu alti oameni din toata lumea.
un fel de site matrimonial.depinde pentru ce vrei tu sa il folosesti.majoritatea pentru matrimoniale.

pe bune k nu am auzit pe cineva care are net sa nu stie ce e ala HI5.

www.hi5.com

intra si tu si fa-ti cont

succes

:*:*:X:X:X

| alexdop21 a răspuns:

Initial hi5-ul a fost facut, probabil, pentru a impartasii niste poze care iti plac cu o comunitate, numai ca s-a transformat intr-o mare adunare de pitzi, cocalari, si manelari ce isi pun tot felul de poze ostentative si denigratoare!

| Jonsdottir a răspuns:

Se mananca cu lingrahee hee

By Dy
Xo~Xo

| Ellena a răspuns:

Un site de socializare. Unde gasesti tot felul de oameni, iti poti pune poze, poti sa dai commenturi prietenilor...

| nuamnuvreau a răspuns:

Buna! Pai 5-ul ala vine de la faptul ca trebuie sa papi cinci painici prajite si Hi de la Buna! deci trebuie sa mai ai pe cineva langa tine caruia sa-i zici buna inainte de a te apuca de festin...laughing Glumesc.

Răspuns utilizator avertizat
| RappK a răspuns:

Chiar nu sti?laughingrolling on the floor
mai bine nu aflilaughing

| adyth a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa-ti faci cont pe hi5. oh go on s-a dus jos rau. tongue
Mai bine cauti alte site'uri gen...stiu eu... Tagged, Myspace, Facebook, si etc.
Hi5ul e plin de pitzi :-\

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Hi5 e o retea internationala de socializare. dar sincer nu til recomand...mai bine tagged, my space, facebook, zorpia sau twitter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un cont... il am de un an sau 2... :)) si sincer mi-e rusine de ceea ce a devenit... initial era un site prin care iti faceai prieteni... acum a devenit un site prin care :)) off. nici nu vreau sa spun... acum toti cocalarii au si toate pitipoancele... o sa gasesti pitipoance cu cateva sute de poze... omg... www.pitipoance.ro :)))