| Shery a întrebat:

Imi zice si mie cineva daca stie cum se numea modelul acela de telefon nokia foarte ingust, fara tastatura, avea doar un fel de disc care se rotea pentru a alege literele/cifrele. Va multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nokia 7280. Nu ti-l recomand.
http://www.telefoane-nokia.org/wp-content/uploads/2009/10/7280.gif

10 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Buna weirdo!

Am avut genul asta de telefon cand a aparut si 7280 si 8800 mi se par cele mai proaste telefoane facute vreodata de nokia. Sa iti spun pe scurt, in primul an cat am avut garantia la telefon 90% din timp a stat in service in Bucuresti. Nu este usor de folosit, e incomod, ecranul are probleme. Nu si-a meritat banii deloc! 8800 la fel. Bateria nu tine mult, daca afara era putin mai frig, se inchidea, chiar daca era incarcat, dupa ce vorbeai 15 minute se inchidea, dar daca il deschideai dupa 10 minute arata incarcat. Plus nu au optiuni deloc pe ele, nimic gadget, nimic sa te incante. Oricum, alegerea este a ta, dar este o pierdere de bani!

| Shery explică:

Multumesc robert, dar nu este acela... e un model mai vechi, dar nu mai stiu cum ii zice...

| Shery explică:

@BRO: problema e ca nu stiu cum se numeste laughing si am incercat sa caut imagini dar nu stiu caracteristicile exact...

| Shery explică:

@anutza: seamana cu acela, dar era de la nokia si nu cred ca avea twist sau cum ii zice la chestia aia laughing

| Shery explică:

Mersi zbenguici, asta era... de ce nu mi-l recomanzi, ai avut?

| r0biricaa a răspuns:

Buna! Asta e cumva telefonul pe care il cauti?!

http://zonait.info/......lery-1.jpg

Se numeste Nokia 7705 Twist. Nu stiu sigur daca e asta cel pe care il cauti, da na.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu intru pe gsmarena.com cind vreau sa caut un telefon. Ai acolo toate firmele care fac telefoane si toate modelele cu poze si caracteristici tehnie. Poti face si filtrare avansata, este foarte bine pus la punct site-ul. Intra pe filtrare, da-i marca si ce mai stii despre telefonul ala si nu se poate sa nu-l gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra si scrii la "more filters" NOKIA si la format SLIM. Pentru ca nu are tastatura bifezi la "touchscreen" primul (ca sa-ti ia toate tipurile, mai putin cel fara) etc, bifezi la fiecare chestie ce-ti amintesti de el si o sa iasa ceva pina la urmawinking

| anutzasweet a răspuns:

Http://images.google.ro/......tp?/imgres

este singurul ingust pe care l-am gasit...si e samsung... poate despre asta zici?:-?