| anonim_4396 a întrebat:

in curind este 8 martie si m-am gindit la un cadou dragut,o diploma,dar nu stiu ce sa scriu pe ea. AJUTOOR.Ce as putea scrie, ceva de genul unei multumiriii... FUNDAAA + VOOT

Răspuns Câştigător
| claudia22 a răspuns:

Eu as alege un cadou,/simbol /felicitare sau diploma.
Ai putea sa ii iei o rama cu poze, o cana cu poza ta si a mamei tale.din care sa isi bea dimineata cafeaua, un lantic care se deschide si inauntru poti baga poza voastra, ii poti face un tort cu un buchet de trandafiri si o bratara sau cv, o programare la un salon de frumusete sau undeva unde se poate relaxa.sau ii poti face un filmulet cu poze cu voi sau cu toata familia cu muzica cu toate cele.dar daca oftezi pentru o diploma scrie-i simti ce simti :
_in scrisiarea ta poti scrie
Urari: iti urez.
Multumiri(exp) iti multumesc ca mai crescut.
Regrete: imi pare rau ca nu...
Promisiuni:iti promit ca...
Te iubesc /..etc
Dar m.ai poti adauga.
Ca titlu ai putea sa scrscri cu sinsincerite pentu cea mai buna mama/dulce /..etc
Dar tu poti scrie altceva eu doar ti.am dat o idee sau mai poti adaugaajutat ca te.am ajutat
.

| WAngel a răspuns (pentru claudia22):

Ohh..Mersi, ma-i ajutat cu alta problema. Ideea e ca diploma nu era pentru mama. Oricum mersiiii.

2 răspunsuri:
| spn29 a răspuns:

Sunt foarte multe variante pe internet, te poti inspira si dintr-o diploma simpla de castigare a unui premiu si sa interpretezi cu cuvintele tale, sa schimbi premiul castigat cu cel al celei mai bune mame si lucruri de acest gen. Mult succes!